obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Penize.cz

15.8.2015

Internetový magazín Penize.cz je tu pro své čtenáře již od roku 2000. Poskytuje informace z oblasti osobních a rodinných financí tak, aby tomu každý porozuměl.

Každý den přináší aktuální články a názory předních českých odborníků a nechybí ani specifika finančních produktů a online kalkulačky. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, obraťte se na online poradnu.

Témata internetového magazínu

Účty, karty a spoření

Hledáte informace o bankovních produktech? Pak je tu pro Vás sekce Účty a karty. Kromě toho zde najdete články o bankovních poplatcích, kreditních kartách, přímém bankovnictví a družstevních záložnách. Pod sekcí Spoření naleznete nejčerstvější zprávy z oblasti spořicích účtů, termínovaných vkladů, penzijního připojištění, stavebního spoření a zajištění na důchod.

Půjčky, pojištění, daně a důchody

Přemýšlíte o úvěru? Pak navštivte sekci Půjčky, která shrnuje všechno o úvěrech na bydlení, americké hypotéce, spotřebitelských úvěrech, prodeji na splátky, leasingu, podnikatelských úvěrech, kreditních kartách a dluzích. Nedílnou součástí našich životů jsou i různá rizika. V sekci Pojištění se dočtete o pojistných možnostech. Zorientovat se v českém daňovém systému Vám pomůže sekce Daně a jaké jsou možnosti státních sociálních podpor se dozvíte v sekci Důchody a dávky.

Bydlení, zaměstnání a info pro spotřebitele

Kdo uvažuje o pořízení bydlení, ten by neměl vynechat sekci Bydlení. Penize.cz přináší přehled o nemovitostech, energiích i úvěrech na bydlení. Sekce Zaměstnání Vás proškolí o tématech mzdy a platu, pracovního poměru, podnikání, nemocenské i mateřské dovolené. Jaká máte práva jako spotřebitel, to se dočtete v sekci Spotřebitel. Poslední sekce Ekonomika se zabývá ekonomickou situací v ČR i ve světě.

Náš tip:

Chcete se dozvědět informace o rychlých, spolehlivých a bezpečných půjčkách? Navštivte stránky Univerzální-Půjčka.cz - naleznete zde srovnání parametrů jednotlivých půjček, online žádosti, online rady a tipy finančního ráde.
"Lidé půjčují lidem":

Bankerat.cz

Finx.cz

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Finanční portály:

Měšec.cz

Peníze.cz

Finance.cz

Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...