obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčka NetCredit

26.1.2015

Net Credit s.r.o. patří mezi největší společnosti poskytující rychlé půjčky v České republice. Půjčka NetCredit je důkazem toho, že se jim to úspěšně daří. Tento produkt se řadí mezi krátkodobé půjčky před výplatou, které jsou primárně určeny pro řešení akutních finančních problémů.

Parametry půjčky

S rychlou půjčkou NetCredit můžete požádat až o 12 000 Kč při opakovaných půjčkách. Doba splatnosti činí od 1 dne do 30 dnů a vybíráte si ji sami dle svých možností. Pro nové klienty je připravena jedinečná akce, kterou by bylo škoda nevyužít: první půjčka je do 4 500 Kč úplně zdarma! Když si tedy půjčíte 4 500 Kč, vrátíte přesně tuto částku a ani o korunu navíc. Při vyšších částkách neplatíte žádné úroky, ale pouze poplatky.

Výhody půjčky

Půjčku NetCredit získáte bez nutnosti doložit doklady a jiná potvrzení. Rozhodnutí o poskytnutí půjčky se dozvíte během několika minut. Splatit ji můžete před termínem, popřípadě prodloužit splatnost o dalších 30 dní.

Jak požádat o půjčku?

O půjčku jednoduše zažádáte online nebo pomocí SMS. Podmínkou je splňovat věk od 20 do 70 let, mít trvalý pobyt na území ČR, stálý příjem a žádné nedoplatky či závazky vůči jiným společnostem. Po registraci budete požádáni o převedení 1 haléře z Vašeho bankovního účtu na účet společnosti, čímž dojde k jeho ověření. Po dokončení registrace budete kontaktováni a dojde k vyhodnocení žádosti o půjčku. Pokud Vám bude schválena, peníze Vám budou neprodleně převedeny na účet.

Věrnost se vyplácí!

Půjčka NetCredit nabízí speciální věrnostní program pro stálé klienty. S každou další půjčkou je možné získat slevu, a to až do výše 50 % (počítáno z úroku). Po splacení každého úvěru jste informováni ve svém profilu, SMS zprávou a emailem o výši nabízené slevy.
Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...