obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Rychlá půjčka Kredito24

17.1.2015

Kredito24 se řadí mezi tzv. půjčky před výplatou a nabízí nejrychlejší půjčky na trhu. Vyplnit žádost trvá pouze 2 minuty a peníze jsou převedeny na účet v expresním čase.

Rychlost půjčky Kredito24 je dána automatizovaným systémem, který posuzuje žádosti. Jak společnost uvádí, průměrná čekací doba na jeden úvěr činí 1 minutu a 30 sekund.

Limit půjčky

Noví klienti mohou získat rychlou půjčku až do výše 5 000 Kč s dobou splatnosti 30 dnů. Stávající, ověření klienti dosáhnou až na částku 15 000 Kč. Za poskytnutí úvěru neplatíte žádné úroky, ale pouze poplatky dle výše půjčené částky. Například při půjčce 4 000 Kč zaplatíte na poplatcích 1 200 Kč. Od splacení předešlé půjčky je nutné počkat 7 dní, než budete moci požádat o novou.

Postup pro získání půjčky

Na stránkách společnosti Kredito24 posuvníky vyberete požadovanou částku a dobu splatnosti. Ihned vidíte, kolik celkem zaplatíte na poplatcích. Poté jednoduše požádáte o půjčku, vyplníte potřebné údaje a automatizovaný systém rozhodne během několika minut, zda máte na úvěr nárok. Následuje ověření Vašeho bankovního účtu. Zapotřebí je převést 1 Kč na účet společnosti a číslo Vašeho účtu tak bude potvrzeno. Po kladném posouzení žádosti Vám budou peníze okamžitě odeslány na účet, a to bez dalších poplatků.

Flexibilní splácení

Pokud budete chtít splatit půjčku před koncem její splatnosti, můžete tak provést kdykoliv a bez příplatku. Stačí se přihlásit na svůj účet Kredito24 a postupovat podle pokynů. Splatili jste svou půjčku včas? Váš úvěrový limit se bude s každou další půjčkou zvyšovat a sjednávání dalších úvěrů bude rychlejší a bude možné získat je i prostřednictvím SMS.
Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

Fianční rádce:

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...