obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčka Ferratum pro každého

30.6.2015

Půjčka Ferratum od nebankovní společnosti Ferratum Bank je tu pro Vás tehdy, když se objeví nečekané výdaje a Vy nutně potřebujete hotovost.

S tímto úvěrem získáte až 10 000 Kč se splatností od 7 do 45 dní. I Vy můžete využít rychlou půjčku Ferratum a překonat tak finanční obtíže.

V čem je půjčka Ferratum výhodná?

Peníze jsou na účty klientů zasílány 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Z pohodlí domova si vyberete libovolnou částku a po odeslání žádosti je Váš požadavek ihned posouzen. Společnost Vám garantuje odpověď o schválení půjčky do 10 minut, a to klidně i o půlnoci. Nepotřebujete žádné potvrzení příjmů ani ručitele.

3 kroky k získání půjčky

V prvním kroku zažádáte o půjčku prostřednictvím online formuláře nebo SMS zprávy. Druhým krokem je posouzení žádosti a v případě schválení půjčky jsou peníze zaslány na Vás bankovní účet. Ve třetím kroku splatíte půjčku do zvoleného termínu. V případě, že nebudete mít dostatek peněz na splátku, můžete splatnost prodloužit o dalších 30 dní, a to až dvakrát.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka Ferratum je určena zejména lidem s nečekanými výdaji, které se naskytnou v období před výplatou a k jejichž úhradě chybí pár tisíc. Po výplatě půjčku jednoduše splatí. Půjčit si může každý, komu bylo více než 21 let a nemá u této společnosti žádné dluhy z předchozích půjček.

Jedinečná akce - SMS půjčka první zdarma

Pro nové klienty je půjčka Ferratum naprosto zdarma. Pokud si půjčíte 3 000 Kč na 30 dní, nepřeplatíte ani korunu navíc. I stávající zákazníci mohou využít jedinečnou nabídku: při opakované žádosti mají možnost získat spotřebitelskou půjčku s dobou splatnosti až 7 měsíců.
Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...