obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Co je to SMS půjčka

5.3.2015

Půjčky se od sebe liší podle poskytovatele, délky splatnosti, výše a účelu využití. Bankovní půjčky jsou určeny pro větší investice, naopak nebankovní mikropůjčky slouží k překlenutí krátkodobého nedostatku peněz.

  • půjčky sjednávané přes SMS
  • první sjednání přes internet
  • většinou "nerizikové" nižší částky
  • při opakovaném půjčení možnost vyšších částek
  • bez dokládání příjmu a zástavy majetku

Zástupcem těchto malých půjček jsou SMS půjčky ihned, které si získaly mnoho příznivců. Pokud potřebujete okamžitě pár tisíc, které jste schopni splatit do jednoho měsíce, pak jsou tytp půjčky tou správnou volbou.

První SMS půjčka vyžaduje online registraci

Jak už název půjčky napovídá, můžete o ni požádat prostřednictvím SMS zprávy. Na poprvé se ale stejně nevyhnete registraci přes internet. Zpravidla o první půjčku musíte zažádat online, o opakovanou můžete přes mobilní telefon. První půjčka si často vyžaduje zaslání 1 Kč na účet poskytovatele. Nebankovní společnost si tak ověřuje Vás účet, na který Vám zašle peníze.

Kdo může o SMS půjčku žádat?

Zjednodušeně vzato pomůže SMS půjčka úplně každému. Dosáhnou na ni i osoby, jež se z nějakého důvodu ocitly v registru dlužníků nebo nemohou či nechtějí doložit svůj příjem. Navíc jsou tyto půjčky bez ručitele a bez nutnosti zastavovat majetek. Využít je mohou lidé před výplatou, studenti, důchodci, ženy na mateřské dovolené nebo žadatelé pobírající sociální dávky.

Do jaké výše bývá poskytována?

Vzhledem k tomu, že se splatnost pohybuje do 30 dnů, sjednejte si tuto půjčku s vědomím, že ji budete moci příští měsíc splatit. Při první žádosti počítejte s tím, že dosáhnete jen na pár tisíc korun, obvykle do částky 5 000 Kč. Záleží na společnosti, jaký si stanoví limit. Při dalších SMS půjčkách Vám nebankovní společnost nabídne o několik tisíc více, třeba i několik desítek tisíc korun. Podmínkou je uhradit včas předešlou splátku.
Věděli jste, že...
...stát hradí zdravotní pojištění pouze za studenty denního studia, a to do jejich 26 let? V případě, že studujete kombinované či distanční studium nebo je-li Vám více než 26 let, je povinnost platby zdravotního pojištění na Vás. Nesplníte-li svoji oznamovací povinnost, pojišťovna Vám kromě dlužné částky může vyměřit ještě další pokutu.
Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...