obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčky přes noc? Jednoduše přes internet.

6.12.2015

Nebankovní půjčky jsou pokrokové. O peníze můžete zažádat kdykoliv přes internet, a tak nejste limitováni otevírací dobou poboček finančních institucí. Půjčku si vyřídíte z pohodlí svého oblíbeného křesla nejen v pracovní dny, ale i přes víkend, svátky nebo v noci.

Rychlé schválení

U půjček přes noc potěší možnost požádat o ně třeba o půlnoci, rychlost samotného procesu, jednoduché podmínky žádosti a schválení do pár minut. Nemusíte mít výčitky svědomí, že v noci zatěžujete úvěrové pracovníky. Celý proces má na starosti automatizovaný systém, který rovněž rozhodne o Vaší žádosti.

U koho požádat o půjčku

Tyto půjčky poskytují nebankovní společnosti. Většinou se jedná o mikropůjčky se splatností do jednoho měsíce dnů. Příkladem je půjčka Ferratum, která nabízí částku do 10 000 Kč se splatností 45 dnů. Některé významné společnosti poskytují i částky do 25 000 se splatností do 12 měsíců, např. Zaimo nebo Aasa.

Peníze téměř ihned

Po schválení žádosti nebankovní společnost zašle peníze okamžitě, nejpozději následující pracovní den. Pokud požádáte o půjčku v sobotu v noci, můžete peníze obdržet klidně o víkendu. Jak je to možné? Úvěrová společnost má účty v několika předních bankách a peníze zasílá z té banky, u které má žadatel účet. Převod v rámci jedné banky pak probíhá bez ohledu na denní dobu a dny pracovního volna.

Důvody zpoždění půjčky

Zaslání peněz se může pozdržet. Někdy společnost potřebuje dodat naskenované dokumenty nebo informace, které rozhodnou o schválení půjčky. Často také vyžaduje ověření čísla Vašeho účtu zasláním 1 Kč na její účet. Mezibankovní převod této drobné částky může trvat až 2 pracovní dny.
Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...