obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčte si i o víkendu

23.10.2015

Nesporným plusem nebankovních půjček je fakt, že o ně můžete zažádat bez ohledu na denní dobu, víkend a státní svátek.

Takové půjčky jsou Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když se o víkendu objeví situace, která si žádá brzké finanční řešení, jsou půjčky o víkendu tím správným finančním produktem.

Půjčku vyřídíte z domova

O víkendu je Vám k dispozici malá SMS půjčka od Ferratum, ale také větší online půjčky, například půjčka Aasa nebo Zaimo. K jejich vyřízení nemusíte nikam chodit, proto Vás vůbec nemusí trápit skutečnost, že v sobotu a neděli mají finanční instituce zavřeno. Postačí Vám připojení k internetu, popřípadě mobilní telefon, pokud žádáte o půjčku prostřednictvím SMS zprávy.

Schválení automatizovaným systémem

Celý schvalovací proces proběhne během okamžiku, třeba o sobotním odpoledni. O všechno se postará automatizovaný systém, jenž vyhodnotí žádost a během pár minut rozhodne o půjčce. Jednu nevýhodu ale tento úvěr má: peníze se Vám připíšou na účet až nejbližší pracovní den, jelikož mezibankovní převod o víkendu nefunguje.

Peníze na účtu o víkendu

Něco jiného je to v případě, že poskytující společnost provede převod mezi účty jedné banky. Dobrou zprávou pro žadatele je, že společnost vlastní účty v několika předních českých bankách, a tak Vám zašle peníze z účtu banky, u které máte účet. Peníze tak obdržíte i o víkendu.

Doba splatnosti půjček

Splatnost SMS půjček se pohybuje od 1 do 30 dnů, protože se jedná o krátkodobé úvěry o malých částkách. U půjčky Aasa a Zaimo můžete počítat až s částkou od 20 000 Kč do 25 000 Kč a se splatností od 3 do 12 měsíců.
Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Fianční rádce:

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...