obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčka z pohodlí domova

19.3.2015

Půjčka na bankovní účet je revoluční v tom, že nemusíte na žádnou pobočku, abyste získali peníze. Úvěr si jednoduše sjednáte z domova a klidně i do 60 minut můžete mít peníze na účtu.

Rychlost převodu se odvíjí od banky: pokud vlastníte účet u banky jako poskytující společnost, můžete se těšit na peníze ten samý den od sjednání úvěru. V případě účtu u jiné banky dostanete peníze následující pracovní ráno.

Půjčky do výplaty

Nejčastějším typem půjček na účet jsou půjčky do výplaty. Tyto drobné úvěry se splatností do 30 dnů jsou velmi oblíbené pro svou dostupnost a pomoc v nouzové situaci. Obvykle si můžete zažádat až o 10 000 Kč a při sjednání nedokládáte svůj příjem. Nepotřebujete žádného ručitele a nemusíte zastavovat majetek.

Přednosti půjčky na účet

Půjčku na bankovní účet oceníte pro její rychlost, pohodlné sjednání a snadné vyřízení. Stačí připojení k internetu, pár minut času a peníze jsou Vaše! Tyto půjčky schvaluje automatizovaný systém, který také zasílá peníze s ohledem na banku, ve které máte účet. Tím je zajištěn okamžitý převod peněz.

Nevýhody půjčky na účet

Pro někoho může být tato půjčka nedosažitelná. Problém může nastat, pokud z nějakého důvodu nemůžete používat svůj běžný účet, například kvůli probíhající exekuci. Při registraci také některé společnosti požadují ověření Vašeho účtu převedením 1 Kč na jejich účet. Neřešitelné je to pro toho, kdo nemá na účtu ani korunu.

Tip na poskytovatele

Nezapomeňte, že se jedná o půjčku na krátkou dobu. Pohlídejte si dobu splatnosti, abyste zbytečně neplatili poplatek za její prodloužení nebo za pozdní platbu. Co společnost, to jiné podmínky. Zjistěte si je, porovnejte si nabídky a teprve potom se rozhodněte pro konkrétního poskytovatele. Dobrou volbou je půjčka Zaplo, Prontopůjčka, Kredito24, Click Credit, Via SMS, Zuno, Omega půjčka nebo Provident.
Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...