obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčka na složenku - jde to i bez účtu

12.5.2015

Nabídka mikropůjček je pestrá. Rozdílné jsou podmínky získání, ale většinou mají jedno společné: peníze jsou žadateli zaslány na bankovní účet.

Co když ho ale nevlastníte nebo jej nemůžete obsluhovat z důvodu probíhající exekuce? Naštěstí i mezi poskytovateli půjček jsou takoví, kteří tento požadavek vyslyšeli a svým klientům na požádání zasílají peníze na složenku. Kdo poskytuje tyto půjčky na složenku?

Na koho se obrátit?

Půjčku na složenku poskytují i přední hráči na finančním trhu. Mezi takové společnosti patří Ferratum, KreditOn nebo Via SMS. Například společnost Ferratum stanovuje podmínku, že první půjčku obdržíte složenkou a až poté je možné přijímat peníze na bankovní účet. Při první žádosti je maximální limit nastaven na 3 000 Kč, při opakovaných půjčkách až na 10 000 Kč.

Udělejte si čas na srovnání

Srovnejte si nabídky různých společností a vyberte takovou, která na Vás působí solidním dojmem. U všech ale počítejte s nižšími částkami o vyšším úročení. Některé se snaží od těch ostatních odlišit a nabízejí například prodloužení základní doby splatnosti zdarma nebo poskytují první půjčku bez úročení.

Nevýhoda půjčky na složenku

Půjčka na složenku je v jedné věci nevýhodná: pokud na své peníze spěcháte, dočkáte se jich za 2 až 3 pracovní dny. Naopak bankovní převod může trvat jen pár minut, maximálně 24 hodin. O tuto půjčku žádáte buď přes internet, nebo pomocí SMS zprávy. Jakmile jsou ověřeny Vaše údaje, půjčka je Vám schválena.

Na co si dát pozor?

Nejprve je nutné uvědomit si, že půjčka na složenku slouží k překlenutí krátkodobého nedostatku peněz. Případné poplatky za prodloužení půjčky a sankce za nesplacení jsou vysoké a půjčka se tak značně prodraží.
Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...