obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Finance.cz jako rádce z oblasti financí

12.6.2015

Jste běžný občan, investor nebo firma a hledáte rádce z oblasti financí? Na Finance.cz se dočtete nejen zajímavé zprávy ze světa financí, ale i praktické rady.

Dozvíte se také informace o bankovních produktech, o daňové povinnosti a o možnostech investování. Pokud budete mít nějaký dotaz k tématům webu nebo jen potřebujete poradit, můžete využít online poradnu.

Přehledné a dostupné informace

Obsah webu je přehledně znázorněn v liště v horní části stránek. Co všechno se můžete dozvědět?

Daně a mzdy

V této sekci se dočtete, jaké daně musíte platit v různých situacích. K dispozici jsou i daňové kalkulačky, zákony a příslušné formuláře.

Důchody a dávky

Sekce se soustředí na všechny důchody a penzijní připojištění. Najdete zde rovněž kalkulačky, průvodce, zákony a formuláře týkající se státní sociální podpory a dalších sociálních dávek.

Pojištění

Seznamte se základními druhy pojištění, mezi něž patří pojištění osob, majetku, automobilu a pojištění právní ochrany. K nahlédnutí jsou tu také statistiky o vývoji na pojistném trhu.

Bydlení

Přemýšlíte o vlastním bydlení? Pak Vás bude zajímat tato sekce, kde se dozvíte všechno o úvěrech a hypotékách. Vhod Vám přijde online kalkulačka a zákony.

Úvěry a půjčky

V této sekci na Vás čekají informace o spotřebitelských úvěrech, splátkovém prodeji, kontokorentu, kreditních kartách, hotovostních půjčkách a leasingu.

Účty a spoření

Pokud hledáte nejlevnější běžný účet a nejvýhodnější spořicí účet, termínovaný vklad či vkladní knížku, je tato sekce určena právě Vám.

Aktuality

Na portál Finance.cz jsou vkládány aktuální informace o daních, mzdách, účtech, spoření, úvěrech, bydlení, důchodech i sociálních dávkách. Nechybí ani nejnovější zprávy potřebné k investování a k podnikání.

Náš tip:

Chcete se dozvědět informace o rychlých, spolehlivých a bezpečných půjčkách? Navštivte stránky Univerzální-Půjčka.cz - naleznete zde srovnání parametrů jednotlivých půjček, online žádosti, online rady a tipy finančního ráde.
Finanční portály:

Měšec.cz

Peníze.cz

Finance.cz

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

"Lidé půjčují lidem":

Bankerat.cz

Finx.cz