obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Mesec.cz

8.4.2015

Informací ze světa financí je na internetu velká spousta. Máte problém se v nich zorientovat? Jak nejjednodušeji porovnat více bankovních i nebankovních produktů? Hledáte osobního průvodce finančním světem? Zajímá Vás aktuální dění na finančním trhu a chcete mít přehled o nejvýhodnějších finančních produktech?

V tom případě pro Vás máme tip: informační stránky Mesec.cz, které zodpoví všechny Vaše otázky a ještě něco navíc! Co všechno se dozvíte?

Finanční produkty

Mesec.cz přináší srovnání různých bankovních produktů, podmínky k jejich založení a jak je efektivně používat. Zabývá se také pojistnými produkty a provede Vás oblastí mezd a důchodů. Zájemci o investování zde najdou přehled českého i zahraničního trhu a vývoj měn a komodit. Ti, kdo si neví s něčím rady, mohou využít fórum, kde jim poradí ostatní čtenáři a odborníci.

Online kalkulačky

Velmi přínosné jsou pro čtenáře online kalkulačky, s kterými si spočítají například daně, kolik vydělají na spoření a kolik jim vynese penzijní připojištění. Dále zjistí, jaké úvěry jsou nejvýhodnější a kolik celkem přeplatí. Nechybí ani výpočet mezd, důchodů a různých státních podpor.

Srovnání jednotlivých produktů

Mesec.cz Vám také představuje ty nejlepší produkty a konkurenční srovnání. Jedná se zejména o bankovní účty, platební karty, půjčky, spoření nebo pojištění. Ušetří Vám tak čas při porovnávání jednotlivých produktů.

Nejpoužívanější zákony

Pokud si potřebujete nějaké informace ověřit v zákoně, i v tomto Vám tyto informativní stránky usnadní práci. Přináší Vám ty nejdůležitější zákony, které potřebujete ke svému podnikání či jako běžný občan k pochopení principů různých finančních produktů.

Další zajímavé sekce

Jako bonus si můžete prohlédnout nemovitosti v sekci „katalog realit“, a to jak na území ČR, tak i v zahraničí. Můžete zadat i poptávky, například po dovolené, autu, elektronice či realitách. A pokud Vás láká pracovat ve finančnictví, má pro Vás Mesec.cz i nabídky práce.
Finanční portály:

Měšec.cz

Peníze.cz

Finance.cz

Fianční rádce:

Investice pro začátečníky: Jak začít budovat své finanční portfolio

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...

Nonstop půjčky:

Půjčky o víkendu

Půjčky přes noc

Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

"Lidé půjčují lidem":

Bankerat.cz

Finx.cz