obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčka Vitacredit

31.7.2015

Úvěry od Vitacredit poskytuje česká společnost Vitacredit s.r.o. Všechny půjčky jsou ručeny nemovitostí, a tak bez problémů můžete požádat i o částky, o kterých by se Vám ani nesnilo. Klidně až o 50 % hodnoty Vaší nemovitosti!

Představme si jednotlivé úvěry

Úvěr ručený nemovitostí TOP

Pokud prokážete bonitu a poskytnete dostatečnou hodnotu zajištění, získáte úrokovou sazbu pod 10 procent. Minimální výše úvěru činí 50 tisíc Kč a maximální 1,88 Kč. Splátky je možné rozvrhnout si až na dobu 15 let. Úvěr můžete použít na cokoliv.

Úvěr ručený nemovitostí STANDARD

U tohoto typu úvěru se úroková sazba pohybuje již od 16 procentních bodů p.a. Délka splácení může trvat od 1 roku do 15 let. Minimální výše úvěru je 50 tisíc Kč a maximální až 50 % hodnoty zastavené nemovitosti. I tento úvěr je bezúčelový.

Úvěr STANDARD na bydlení

Tento úvěr můžete využít na nákup nemovitosti, rekonstrukci i konsolidaci stávajících úvěrů na bydlení a hypoték. Splácíte od 1 roku do 15 let.Požádat můžete o částku od 50 tisíc Kč až do částky odpovídající 50 % hodnoty nemovitosti.

Úvěr ručený nemovitostí PLUS

Šestiměsíční úvěr PLUS je bezúčelový a úroková sazba činí 3 procenta p.m. Pět měsíců splácíte pouze úroky a v posledním měsíci uhradíte celou jistinu. Získat můžete částku od 100 tisíc Kč do částky odpovídající 50 % hodnoty nemovitosti.

Úvěr na bydlení PLUS

Parametry odpovídá Úvěru ručenému nemovitostí PLUS, pouze s tím rozdílem, že je účelový a lze jej použít na nákup nemovitosti, rekonstrukci nebo konsolidaci stávajících úvěrů na bydlení a hypoték.

Konsolidace úvěrů

Slučte své půjčky do jedné a splácejte měsíčně méně. Podle svých finančních možností si nastavíte výši měsíční splátky a zvolíte dobu splácení od 1 roku do 15 let. Společnost Vitacredit i zde nabízí velmi výhodnou úrokovou sazbu.
Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

Fianční rádce:

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...