obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Půjčka Acema

21.4.2015

Půjčku Acema poskytuje společnost ACEMA Credit Czech a.s., která je nejvýznamějším poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu.

Půjčka Acema je ta pravá, pokud potřebujete peníze na cokoliv, rekonstruovat bydlení, konsolidovat stávající půjčky či rozjet podnikání.

Co mají půjčky od ACEMA Credit společného?

Jedná se o rychlé půjčky, s nimiž můžete získat částku od 100 tisíc Kč do 5 mil. Kč. Splatnost půjček činí až 20 let. Peníze dostanete ihned při podpisu smlouvy a nepřekvapí Vás žádné skryté poplatky ani poplatky předem. Při žádosti o půjčku není prověřován registr dlužníků ani zjišťován Váš příjem. Podmínka k získání půjčky je jediná – zajistit ji nemovitostí.

Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv je opravdu na jakékoliv využití. Můžete s ní vyřešit finanční problémy nebo si splnit dlouhodobé sny, které si vyžadují větší investici.

Půjčka na rekonstrukci

Tento druh půjčky využijete, pokud potřebujete rekonstruovat byt nebo dům. Čekají na Vás výhodné úroky, které jsou nižší než v bance. Ručit za úvěr budete svou nemovitostí.

Konsolidace půjček

Spojte své půjčky do jedné a ušetřete na splátkách a jednotlivých platbách. Konsolidovaná půjčka má výhodnější úroky a výrazně nižší splátky. Navíc Vám již neuteče žádná splátka.

Krátká půjčka s odloženou jistinou

Ocitli jste se v tíživé finanční situaci? Získejte až 750 000 Kč s krátkou půjčkou se splatností 6 měsíců. Prvních pět měsíců splácíte minimální částku a v posledním měsíci uhradíte zbývající částku.

Půjčka pro podnikatele

S půjčkou Acema Business FINANCE dosáhnete jako podnikatel či malá firma na úvěr od 100 tisíc Kč do 30 mil. Kč. Ručit je možné i movitým majetkem či obchodními podíly.
Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

Fianční rádce:

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...