obrazek pani hlavni body sipka text v halvičce text v halvičce

Kouzelná půjčka – v čem je opravdu kouzelná?

3.6.2015

Nebankovní Kouzelná půjčka je – jak slibuje její název – opravdu kouzelná. Tuto půjčku získáte třeba z pohodlí svého oblíbeného křesla.

Stačí vyplnit žádost o půjčku na internetových stránkách poskytovatele a již do 60 minut od jejího schválení se Vám přičtou peníze na účet. Tato půjčka před Vámi nic neschovává, ihned vidíte přesnou výši splátek.

Jak o půjčku zažádat?

Na internetových stránkách si pomocí posuvníků zvolíte výši úvěru a dobu splatnosti. Půjčte si, kolik potřebujete, požádat můžete o částku od 1 000 Kč do 10 000 Kč s dobou splatnosti od 2 do 30 dnů. Dalším krokem je vyplnění žádosti a její odeslání. Zpětně Vám zavolá úvěrový pracovník společnosti, aby ověřil Vaše údaje. Poté vyčkáte na SMS zprávu, z níž se dozvíte, zda Vám byla půjčka schválena.

Výhody pro stálé klienty

Splatili jste svou první půjčku řádně a včas? Při opakované půjčce je maximální limit stanoven do 20 tisíc Kč, u třetí půjčky do 30 tisíc Kč, u čtvrté půjčky do 40 tisíc Kč a u dalších půjček do 50 tisíc Kč.

Nechte si zaplatit své faktury

Pokud se ocitnete v situaci, že Vám před výplatou přišla složenka, ale nemáte peníze na její úhradu, pomůže Vám Kouzelná půjčka, která zaplatí Vaše účty a zpět Vám zašle potvrzení o provedené platbě. Úvěr jednoduše splatíte z další výplaty. Co pro to musíte udělat? Stačí zaslat kopii složenky a společnost ji bez prodlení zaplatí.

Jak splatit půjčku?

Půjčku lze uhradit převodem z běžného účtu nebo vkladem na účet poskytovatele. A když náhodou seženete peníze před splatností, úvěr můžete zaplatit bez naúčtování poplatků a sankcí za předčasné splácení.
Nebankovní půjčky:

Půjčka Ferratum

Půjčka Kredito24

Půjčka NetCredit

Více...

Fianční rádce:

Jak si říct o vyšší plat

Možnosti přivýdělku pro nezaměstnané

Co dělat, když se dostanu do dluhové pasti

Co je to RPSN

Jak správně používat kreditní kartu (abyste na ní vydělali)

Jak zvýšit zisky v podnikání?

Více...